1993 tarihi itibari ile Kardelen Kaynak Suyu A.Ş.’yi kurarak, inşaat ve su işletmeciliğine başlayan ekibimiz, kurduğu ve bir müddet işlettiği firmaların markaları ile birlikte satarak faaliyetini sürdürmekteydi. Bizler su fabrikalarını kurarken özellikle çelik inşaat, mekanik imalat, makine ve otomasyonda büyük tecrübe ve birikime sahip olduk.

    Bu birikimimizi ayrı bir firma ile değerlendirme kararı alan ortak ve yöneticilerimiz 2004’ de Rutin İnşaat San. ve Tic. A.Ş.’yi kurdu. Kuruluşundan itibaren 12 yılı aşan firmamız, kalite anlayışıyla insana ve çevreye olan saygısından ödün vermeden yurt içi ve yurt dışında inşaat, mekanik ve su fabrikaları sektöründe faaliyet göstermektedir. Türkiye’nin önemli firmalarından yüklendiği projeleri başarıyla tamamlayarak sektörün ilgi segmentinde saygın bir şirket haline geldi. Önceliğimiz kalite, zaman, sözleşme ve şartnamelere uymaktır. İmalatlarımızda geri dönüş hatalarına mahal bırakmadan yaptığımız işlerin amacına uygun çalışmasının haricinde estetiğine de önem veren yeniliklere açık bir firmayız.

    Başarılarımızda emekleriyle katkı sağlayan iş arkadaşlarımıza, yöneticilerimize, ofis ve iş sahasında huzurlu ortamlar sağlamayı kendimize prensip edindik. Birbirimize güveni ve saygıyı ön planda tuttuk. Değerlerimize bağlı çalışmalarımızla, hizmet sağladığımız sektörde daha fazla başarıya ulaşacağımızı biliyoruz. Müşteri memnuniyetine odaklanan firmamızı güven ve özveriyle İnşallah daha da ileriye taşımayı hedefliyoruz.